16 – 19 вересня 2019 Hyatt Regency Kyiv, Україна

Учасники KMW 2018

Країна:
Статус:
  •  
  •  
  •  
Країна Компанія Ім'я Посада Статус 17 вересня 18 вересня 19 вересня 20 вересня
Австралія
Австралія
Flame Distribution Pamela Garelick
VP Content Sales Balkans, CEE, CIS, Israel
Exhibitor
Аргентина
Аргентина
YARanimation Ярослав Олейник
Генеральний директор
Participant
Білорусь
Білорусь
БелРосБизнесМедиаКонсалт Петр Станкевич
CEO
Participant
Білорусь
Медиа Бродкастинг Груп Ольга Воронич
Директор
Participant
Білорусь
DOROGA Mikita Kostochko
Director
Participant
Білорусь
DOROGA Piter Dainovski
Director
Participant
Білорусь
DOROGA Nikolay Laydra
DoP
Participant
Білорусь
DOROGA Antanas Kleinas
Producer
Participant
Болгарія
Болгарія
CEETV Станіслав Кімчев
SVP
Participant
Болгарія
CEETV Georgi R. Chakarov
Генеральний директор
Participant
Великобританія
Великобританія
BBC Tinatin Beraya
Business Development Manager
Exhibitor
Великобританія
BBC Studios Barbara Jerzyk Alvarez
Account Manager, Russia & CIS
Exhibitor
Великобританія
BBC Worldwide Anastasia Kullmann
Format Sales Executive, CEE
Exhibitor
Великобританія
C21 Media Ed Waller
Editorial Director
Participant
Великобританія
C21 Media Odiri Iwuji
Founding Partner & Commercial Director
Participant
Великобританія
F3 Media Наталія Стерлікова
Sales Director
Participant
Великобританія
FremantleMedia Anne Kirsipuu
Format Sales Director CIS & Baltic States
Exhibitor
Великобританія
K7 Media David Ciaramella
Communications Manager
Participant
Великобританія
Small World IFT Tim Crescenti
President
Participant
Великобританія
Tarvelxp 4K Sumant Bahl
Managing Director Europe
Participant
Великобританія
The English Office Olga Bryant
Distribution and Sales Manager
Participant
Великобританія
The Format People Justin Scroggie
CCO & Partner
Participant
Великобританія
all3media international Debra Bergg
Менеджер з продажу
Exhibitor
Вірменія
Вірменія
SHANT TV Унан Согоян
Head of Production Department
Participant
Вірменія
SHANT TV Ani Maghaqyan
Screepwriter
Participant
Вірменія
Ucom Manush Melkumyan
Head of Content and Media
Participant
Вірменія
ШАНТ ТВ Артур Езекян
President CEO
Participant
Гана
Гана
GKA Living Company Franklin Osei Tutu
IT Engineer
Participant
Гана
GKA Living Company Maxwell Kofi Dadzie
Assistant Finance Manager
Participant
Гана
GKA Living Company Samuel Kofi Dadzie
Project Manager
Participant
Гана
Wastech Company Limited Isaac Kofi Gyandu
Керівник проекту
Participant
Гана
Wastech Company Limited Ama Eshiman
Administrative Assistant
Participant
Гана
Wastech Company Limited Winifred Yeboah
Виконавчий директор
Participant
Гана
Wastech Company Limited Vida Tabiri Yeboah
Менеджер з маркетингу
Participant
Данія
Данія
Apollo Music Jelena Bosha
Головний виконавчий директор
Participant
Естонія
Естонія
Apollo Music CIS Daria Yurchenko
Director of Business Development
Participant
Естонія
Axghouse Antipiracy Олександр Гончаренко
Генеральний директор
Participant
Ізраїль
Ізраїль
Keshet Broadcasting Karni Ziv
Head of Drama and Comedy
Participant
Індія
Індія
Zee Entertainment Enterprises Manjyot Sandhu
Region Head Europe
Exhibitor
Індія
Zee Tv Punjabi Manjit Singh Hans
Content Head
Participant
Ісландія
Ісландія
Vesturport Gisli Orn Gardarsson
Film and Theatre Actor, Producer
Participant
Іспанія
Іспанія
Jok Films Jokin Etcheverria
Генеральний директор
Participant
Італія
Італія
EL-Italia Rostislav Maslovich
CEO
Participant
Італія
EL-Italia Lev Kapul
fhgjhj
Participant
Італія
MondoTV Alessandro Venturi
Sales Manager
Exhibitor
Казахстан
Казахстан
Кирило Ступков

Participant
Казахстан
Саїд Максимов

Participant
Казахстан
Evia Media Adel Orazalinova-Zhapabayeva
Director
Participant
Казахстан
First Creative Association Nikolay Pak
Director
Participant
Казахстан
HIT TV Channel Абдулін Равіль
Генеральний продюсер
Participant